Jowita Oczkowicz-Cieślik

psychoterapeutka

(terapia indywidualna dorosłych i młodzieży, terapia par oraz terapia rodzin)

tel.: +48 71 773 80 60

mail: j.oczkowicz@psychoterapia-promente.pl

Absolwentka Psychologii na Uniwerystecie Jagiellońskim w Krakowie. 
Pracą w obszarze rozwoju osobistego drugiego człowieka zajmuje się od ponad 20 lat. Doświadczenia zawodowe zdobyte w różnych miejscach i środowiskach pozwalają jej na zrozumienie indywidualnych problemów i sytuacji.

Pracuje z klientami dorosłymi i młodzieżą prowadząc psychoterapię, konsultacje psychologiczne, coaching i szkolenia. Uczestniczy w procesie poszukiwań zmiany, zrozumienia własnych wyborów, nowych źródeł siły i radości oraz podniesienia jakości życia i funkcjonowania w świecie.

W chwili obecnej swoją wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii doskonali w ramach Kursu Terapii Systemowej, prowadzonego przez Zakład Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Kurs przygotowuje do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i terapię rodzin. 

Prowadząc psychoterapię opiera się na teoriach i myśleniu systemowym jednocześnie korzystając z innych koncepcji i technik pracy, które pozwalają na odmienną perspektywę i zrozumienie dylematu.
Dbając o jakość relacji z klientem i świadczonej pomocy swoje działania regularnie poddaje ocenie certyfikowanym Superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W pracy terapeutycznej kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

Posiada Certyfikat Coacha (NBA/EQA) nr 105.

Jowita Oczkowicz - Cieślik - ZnanyLekarz.pl