Magdalena Gworys

psychoterapeutka

(terapia indywidualna dorosłych i młodzieży)

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka i socjoterapeutka, członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej . Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpoczęła w 2010 roku. Prowadzi indywidualną terapię dorosłych i młodzieży. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej .

5-letnie studia psychologiczne ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest absolwentką Studium Socjoterapii i Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (placówka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Dzieci w Wierzbicach oraz placówkach oświatowych we Wrocławiu.

Obecnie przygotowuje się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez systematyczny udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W pracy z pacjentami postępuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa i Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

Magdalena Gworys - ZnanyLekarz.pl